הורים מספרים

מאז שאנחנו זוכרים את גאיה תמיד היה לנו חשש שיום אחד כשהיא תגיע לכיתה א' יגידו לנו שהיא צריכה ריטלין. תמיד היה לה קשה לשבת, לשחק בנחת, ולסיים דברים. עם הזמן הבנו שזה גם מפריע לה ללמוד וגורם לה לאיחור התפתחותי, וגם בבית היה לנו לא פשוט להתמודד איתה בהמון מצבים. שום דבר לא זרם סתם.
אנחנו אצל דגנית חצי שנה וגאיה השלימה כבר כמעט את כל הפערים. תוך כמה מפגשים גאיה התחילה לצייר, לגזור, לשחק במשחק קופסה ואפילו להקשיב לסיפור! דברים שלא דמיינו שיקרו, בטח לא כל כך מהר, והכול בכיף ובהנאה. גאיה כל השבוע מצפה למפגש עם דגנית. גם אנחנו ההורים קיבלנו מלא הבנה וכלים איך להתמודד עם גאיה במלא מצבים בבית שפעם תמיד היו נגמרים בפיצוץ. אני מצטערת שהגענו רק בגיל 4 ולא הרבה קודם".

IMG-20190818-WA0002_edited.png

חגית אמא של גאיה ריפוי בעיסוק יולי 2019 

תודה לדגנית על הטיפול המקצועי ועל הדרך המיוחדת בה הצלחת לגעת בבתנו היקרה, בחיוך קורן ובהתמדה הצלחת לסדוק את הבועה שסגרה על בתנו, מילדה מכונסת בעצמה היא הפכה לילדה יוזמת ומכנסת אחרים אליה. דרכך הצלחנו להגיע לעולמה הפנימי של ביתינו, לומדים אותו בכל יום מחדש, ובכל יום שאנו זוכים לראות ניצנים של הצלחה, אנו מתמלאים תקווה ויודעים כי בוא תבוא הפריחה. תודה לך ולצוות היקר על הליווי והטיפול. באהבה משפחת יאלי

אלמז אמא של אליה ריפוי בעיסוק פברואר 2016

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

הדרך שלנו החלה כך, רום אובחן עם ויסות חושי. הכל היה מבולבל ולא הצלחתי להבין מי נגד מי. הגענו תחילה אל דגנית דרך המלצה חמה מהמאבחנת. התחלנו בריפוי בעיסוק, אחד על אחד בחדר של דגנית, שם רום נחשף לעולם חדש של חושים, תנועות וגירויים. הכל נעשה בליווי צמוד, תוך דאגה לשמור על קצב מתאים ולגרום לרום לחוות הצלחות שיוכל ליישם גם ב״עולם החיצון״. תוך מפגשים ספורים השיפור היה ניכר. ורום החל להתערבב עם ילדי הגן ולחוות חוייות חדשות. מהר מאד התחברנו גם לתמי, שעזרה לנו להבין בדיוק את מצבו של רום, נתנה לנו כלים איך אנחנו כהורים ״מתפעלים״ את המצב ויוצאים כמה שפחות מתוסכלים. כל התהליך מאד מקצועי, בכל שאלה או בעיה הרגשתי רצון מצד דגנית ותמי לעזור, לתמוך ולפתור. רום גדל והמשיך לקבוצת כישורים חברתיים עם עוד כמה ילדים, להקניית כלים לחיים כילד בוגר. עד היום אנחנו מגיעים למרכז, מרגישים תמיכה רבה ובכל פעם חווים שיפורים והצלחות נוספות. תודה רבה על הכל קים ורום.

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

קים אמא של רום ריפוי בעיסוק מרץ 2017

אנחנו משפחה צעירה שגרה בחו״ל ושמנו לב שבתנו המתוקה מתפתחת לאט יותר מילדים אחרים בגילה. חיפשנו מישהו שיוכל לתת לנו אבחון מקיף והצעות להמשך טיפול, בביקור הבא שלנו בישראל. הגעתי למכון נגר לינדנבאום בעקבות המלצות חמות. דגנית ותמי היו פשוט מדהימות, תומכות, שאלו שאלות קונקרטיות, העבירו שאלונים לנו ולגן ושאלו המון שאלות כדיי לקבל תמונה ראשונית לגבי בתנו. קבענו איתן 4 מפגשים: מפגש הכרות, 2 מפגשי אבחון ומפגש סיכום. המפגשים כללו את דגנית נגר (מרפאה בעיסוק), את עירית פלדמן (קלינאית תקשורת) ואת נועה דוידסון-שגיא (פסיכולוגית התפתחותית).  בעלות המקצוע היו מדהימות, תומכות, קשובות ומלאות תושיה. הן נתנו לנו כלים ושיטות שונות של עבודה עם בתנו. מעולם לא נתקלתי במכון כל כך ממוקד ויעיל. אני ממליצה בחום!

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

הלוי אבחון רב מקצועי מאי 2016

תמי ודגנית לימדו אותי מקצוע שלא קיים באף בי"ס! ידיעת קרוא וכתוב במישור הרגשי. למדתי להתמקד במארג הרגשי של חיי הילד שלי, תחום שהמודעות אליו שאפה אצלי לאפס. למדתי לקרוא את הקשרים בין בין מחשבות רגשות ותגובות. למדתי להבין מה התחושה שחבויה מאחורי המילים של הילד (למשל: "זה משעמם" שמעורר הפחד מהפסד) למדתי לטפל בתסכול ובעצבות של הילד (למשל: "אף אחד לא רוצה לשחק איתי")
וכשילד בן 6 מדבר על הכעס, כשהוא מבטא במילים את מה שהוא חש, הוא ידע לנהל את הכעס, בלי להלחם, ובעתיד, תהיה לו היכולת לטפל באכזבות שלו, לרסן דחפים, לשלוט בזעם, להפריע פחות בכיתה, ולהרגיש חיובי יותר כלפי עצמו. וממש כמו בית ספר, החיים עצמם הם המבחן הסופי. ואם לא עכשיו נרכוש את כישורי החיים הללו, אימתי?

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

ענת דרשן טיפול דיאדי אוקטובר 2016

בזכות תמי זכיתי בנקודת מבט שונה וחדשה  שלא הכרתי בעולם ההורות והבנת הילדים שלי באופן שעוזר לי להתנהל מולם טוב יותר.
ההורות מלווה בקשת של רגשות מעצימות ומקשות ותמי קשובה ותומכת בעזרת בליווי צמוד, זמינות בהכוונה והתאמת אופן הטיפול הנכון לנו כמשפחה.
במסגרת הטיפול ניתנים כלים, מנתחים מצבים תמי מובילה במקצועיות רבה את תהליך הטיפול המאפשר להורים להגיע לפיתרון תוך הבנה של הסיטואציות השונות המתוארות ועל בסיס הכרות של תמי עם הילדים והמשפחה.
ממליצה מכל הלב על מכון נגר לינדנבאום שעבורי הוא בית ספר לחיים.

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

רביד פיינריך הדרכה וטיפול הורי פברואר 2017

עד לפני שהכרנו את תמי ודגנית המדהימות, חשבתי לאלין לעולם לא יהיו חברים.
הגננת בגן הסבה את צומת ליבי לבעיה החברתית של אלין, את הקושי של אלין להבין את חוקי הגן.
הפנו אותי לאיבחון בהתפתחות הילד שהגיע למסקנה שלאלין יש בעיות ריגשיות.
במקרה ומשום מקום הגעתי לדגנית ותמי, מבלי לחשוב פעמיים התחלנו טיפול.
היום אחרי כמעט שנה של טיפול אלין שלי פשוט ילדה אחרת, מתקדמת בצעדי ענק, יש לה חברים ומשחקת בגן עם כולם.
אין לי מילים לפרגן ולהודות על הטיפול וההכוונה המקצועית והמדוייקת

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

נטלי אמא של אלין כישורי חיים התפתחותי מרץ 2017

הגענו עם עידן בעקבות המלצה לאחר שהגננת תארה שעידן כל הזמן מעדיף לשחק לבד ולא משחק עם חברים. ממטלות שנתנו לו העדיף להתחמק ולא לנסות להתמודד לא משנה כמה אמרנו לו שלא משנה איך יצא. אחרי פחות משנה בקבוצה עידן שלנו השתנה וקיבל המון ביטחון, התחיל לומר בביטחון מה הוא מרגיש ורוצה וגם כבר לא מפחד לנסות ולהתמודד. אני ממליצה בחום על קבוצה שפשוט שינתה לו את החיים.

עדי אמא של עידן כישורי חיים רגשי יולי 2016

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

אל מרכז נגר לינדנבאום הגענו זוג הורים עם ילד בן 4 שאנו, ההורים לא הצלחנו לתקשר איתו בצורה רגועה והשגרה שלנו איתו היתה מלווה במשחקי כח צעקות ובכי . הרגשנו כי גם הילד לא מצליח לתקשר איתנו או לא רוצה. כבר במפגש הראשון היה לנו נוח לשתף את דגנית ותמי בתחושות ובקשיים עם הילד .
אל המפגשים עם הקבוצה  היה מגיע בכיף ובציפייה לפגוש את חבריו בקבוצה.
ביחד איתן ,במהלך השנה ,ראינו שיפור בהתנהגות הילד וביכולת ההבעה הריגשית והמילולית שלו אך לא פחות חשוב חל גם שיפור בנו וביכולות ההבנה וההכלה שלנו את ההתנהגויות ובאופן ההתמודדות שלנו מולו. זאת בזכות המקצועיות שהן מביאות איתן ובנוסף המפגשים האישיים איתנו ההורים שהקנו לנו כלים יעילים ונכונים להתמודדות איתו. 
אני מברכת את הבחירה שלי בדגנית ותמי וממליצה בחום

בת-אל אמא של חגי כישורי חיים רגשי אפריל 2016

את דגנית מלווה התפתחותית בשיטת שלהב הכרתי ביולי אשתקד. דגנית ליוותה אותנו באופן פרטני. בני המתוק אז בן 7 חודשים נולד עם מום אורטופדי בידיים. אצבעותיו היו מעוותות וקפוצות מאוד והוא איחר לעשות פעולות ששאר התינוקות בגילו כבר עשו כמו להתהפך. דגנית עבדה אתו במסירות, אהבה וחמלה. השיפור ניכר כי מיד בעקבותיו לירון שלי החל להתהפך מיד לשני הצדדים ומשם כל ההתפתחות כבר האיצה.

ישראלה אמא של לירון דרך החושים יולי 2016

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

ברצוני לספר על חוויה ותהליך שעבר בני כפיר אצלכם במכון. כפיר הגיע עם קשיים ריגשיים רבים ועם קושי לשחרר ולוותר וההרגשה שהכל חייב להתנהל על פי רצונו בלבד. התהליך המדהים שעבר, שבמהלכו למד לשחרר, למד שאפשר לטעות ושלא הכל חייב להיות מושלם. תהליך שארך שנה כאשר במהלך השנה חשתי בהתבגרות נפשית שעבר כפיר. ברצוני להודות על טיפול כל כך מסור, אוהב, לא מוותר כאשר מטרתו היא טובת הילד וקידומו קודם כל. יישר כוח!

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

ליאת אמא של כפיר  טיפול רגשי בילדים אוגוסט 2016

אני רוצה להמליץ על מרכז נגר לינדנבאום המקצועי ביותר שהכרתי.
אני הגעתי למרכז בהמלצה של חברה טובה עקב צורך בטיפול שפתי לבני בן השנתיים וחצי.
הגעתי למרכז אחרי שנה של טיפולים במרכזים שונים שלא קידמו כלל את בני.
עקב נסיוני המר ממטפלים הייתי סקפטית לגבי הטיפול אך כבר מהמפגש הראשון עם תחיה -קילנאית תקשורת חשתי את החיבור של בני עימה והתרשמתי מאוד מהגישה ושיטת הטיפול שלא היתה זהה לזו שהכרתי עד כה.
לאחר מס' טיפולים חל שינוי משמעותי והילד קיבל בטחון לדבר ואוצר המילים שלו הולך וגדל בכל יום.
מעבר לטיפול השבועי תחיה העניקה לנו כלים פשוטים להמשך הטיפול בבית ולחיזוק בטחונו העצמי של בני.
אני כל כך שמחה שהצלחתי למצוא טיפול מקצועי וראוי לבני וכך לעצור את הקושי ההתפתחותי שמצוי בו ולקדם אותו. אין לי מילים להודות לתחיה ולדגנית על הטיפול המקצועי והמסור בבני ובי.
תודה!!!

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

שרון אמא של רום  שפה דיבור ותקשורת מאי 2017

החלטנו לעשות אבחון פסיכולוגי לבנינו אורי לאחר התייעצות עם דגנית ותמי, אחרי שקיבלנו בכל מיני מקומות כל מיני המלצות שונות לאיזה טיפולים צריך לעשות ואיזה סוג של מסגרת חינוכית צריך. את האבחון העבירה נועה הפסיכולוגית שהייתה מקצועית ומקסימה. זאת הייתה ההחלטה הכי נכונה שעשיתי. היא ראתה את אורי שתי פגישות, דיברה עם הגננת וכל מי שטיפל בו ונפגשה איתנו ההורים. נועה הסבירה לנו בצורה ברורה את הסיבות לכל הקשיים ואיזה סוג טיפול בדיוק טוב בשביל אורי. האבחון שלה אישר את מה שכל הזמן הרגשנו, שהוא ילד מאוד חכם ויכול להתמודד במסגרת רגילה אם רק יקבל את העזרה הנכונה. נועה נתנה לנו המלצות מתאימות שהתחלנו לפעול על פי הן ואין לי ספק שהאבחון הזה הוא חלק גדול מכל מההתקדמות וצבירת ההצלחות שלו. תודה ענקית לכן תמי ודגנית על כל הדרך הזאת שאני שמחה שאני עוברת אותה אצלכן.

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

ליאת אמא של אורי  אבחון פסיכולוגי אפריל 2017

כששמענו לראשונה (ולגמרי במקרה) על מרכז נגר לינדנבאום ועל הסדנאות לחיזוק ולהעצמת הילד- החלטנו לברר האם זו המסגרת לה ייחלנו עבור ליאורי שלנו.
לאחר מפגש ראשון פנים אל פנים ועל אף המרחק הגדול (מבנימינה!) החלטנו לתת לליאור סיכוי ואנו מאושרים על כך יותר מכל.
ליאור הוא ילד חכם ונבון בעל יצר סקרנות בלתי נלאה ופוטנציאל אדיר, אשר בשל ביטחונו העצמי הנמוך נותר בצד בתחושה של פספוס ותסכול.
ליאור הגיע ל"קבוצת המשחק" ומיד זיהיתן את נקודות החולשה והצלחתן להופכן לחזקות. ממפגש למפגש צפינו בו בהשתאות נפתח ופורח, מתגבר על מחסומים רגשיים, מוצא לעצמו פתרונות יצירתיים לבעיות, יוזם חברויות חדשות, מפתח תחושת מסוגלות, ומתחיל לממש את הפוטנציאל האדיר הגלום בו.
אין לנו אלא להודות לכן מקרב הלב על תקופה מהנה ונפלאה (כן - עם הזמן הוא התחיל להגיע בכיף ואפילו בציפייה למפגשים) וגם מאתגרת ומתישה לעתים (חווינו גם קשיים ונפילות) ואין ספק - התוצאה מדהימה!!!
התהליך שעברנו חיזק אצל ליאור את האמונה והביטחון בעצמו וביכולותיו, והעניק לליאור וגם לנו את הכלים להתגבר על הקשיים ולהמשיך ולהתחזק ולחזק זה את זה כמשפחה גם בעתיד.
ליאור הפך למודל לחיקוי עבור אחיו הקטנים והיום הוא מסוגל לכל אתגר שיעמוד בפניו והשמיים הם הגבול.
אין מילים - תודה על ילד שנולד מחדש! 

טלי גרינשטיין אמא של ליאור כישורי חיים הנחייה בדגש רגשי מרץ 2016

הגענו עם בננו בן ה4 אשר היה ביישן באופן קיצוני, פחד ונמנע מקשרים עם בני גילו. במשך שנה הגענו לקבוצת כישורי חיים של תמי ודגנית לפעילות שבועית בקבוצה קטנה. ראשית הופתענו מאד לראות שהילד נכנס בכיף למפגש, ללא שום בעיות פרידה אשר היו לו בכל מסגרת אחרת. תמי ודגנית היו כל כך חמות ומכילות, והוא חש בטוח שם באופן מיידי. הוא למד לתקשר בקבוצה, בנה ביטחון ונפתח. בתחילת השנה הוא נמנע מדיבור ורק דיבר בפנטומימה אך ככל שעבר הזמן הוא הצליח לתפוס את מקומו בקבוצה, לדבר ולשתף, ולהשתתף באופן מלא בפעילויות. הוא אהב ללכת לפעילות והרגיש שם מועצם ומחוזק.

הגענו עם בננו בן ה4 אשר היה ביישן באופן קיצוני, פחד ונמנע מקשרים עם בני גילו. במשך שנה הגענו לקבוצת כישורי חיים של תמי ודגנית לפעילות שבועית בקבוצה קטנה. ראשית הופתענו מאד לראות שהילד נכנס בכיף למפגש, ללא שום בעיות פרידה אשר היו לו בכל מסגרת אחרת. תמי ודגנית היו כל כך חמות ומכילות, והוא חש בטוח שם באופן מיידי. הוא למד לתקשר בקבוצה, בנה ביטחון ונפתח. בתחילת השנה הוא נמנע מדיבור ורק דיבר בפנטומימה אך ככל שעבר הזמן הוא הצליח לתפוס את מקומו בקבוצה, לדבר ולשתף, ולהשתתף באופן מלא בפעילויות. הוא אהב ללכת לפעילות והרגיש שם מועצם ומחוזק.

דפנה אמא של גיא  דצמבר 2016

דפנה אמא של גיא  דצמבר 2016

לתמי ודגנית - האלופות שלנו, רצינו לומר לכן תודה תודה על ההקשבה, על חיבוק ונשיקה,
על לימוד והקניית כלים ששינו לנו את החיים.
אוהבים וכבר מתגעגעים,
איתי וההורים

ההורים של איתי  כישורי חיים הנחייה בדגש התפתחותי ינואר 2016

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

תמי ודגנית, זכינו להכיר אתכן ולזכות במתנה נפלאה עבור משפחתינו. אתן נשים מלאות עוצמה ונתינה. קיים בכן רצון טהור לשינוי. בעזרתכן אנו מצליחים לגבור על מכשולים בדרך נעימה ומלאת תובנות.
להיות הורה זאת זכות ענקית וללא ספק תמיכה והדרכה לאורך הדרך מחוללות פלאים.
תודה על מי שאתן.
באהבה יונתן והאהרונים.

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

דודי ורינת ההורים של יונתן  הדרכה וטיפול הורי פברואר 2016

למרכז נגר את לינדנבאום הגענו עם ביתנו אור במהלך יולי 2015, בעקבות קשיים התנהגותיים, רגשיים וחברתיים, אור גילתה דימוי עצמי נמוך, סגירות רגשית, קושי בקבלת מרות ובהתמודדות עם מגוון מצבי תסכול, אי שקט אשר מלווה בתנועתיות מרובה, תגובות לא מווסתות, טווחי קשב קצרים.
יש לציין כי כבר בשיחת הטלפון הראשונה אל המרכז ,הבנתי כי הגעתי למקום הנכון!!!
לאחר מפגש התרשמות הוחלט על ידי תמי להתחיל בטיפול דיאדי (הורה וילד) שארך כשלושה חודשים אשר במסגרת הטיפול נעשתה עבודה על הדיאלוג שלנו מול אור כשהמטרות היו: עבודה על הוויסות הרגשי של אור, צמצום הפער בין הגיל הרגשי לגיל הכרונולוגי, רכישת כלים להתמודדות רגשית והעלאת הביטחון העצמי.
לאורך כל הטיפול קיבלנו  טיפים מועילים והשיפור לא אחר לבוא...
בסיום תקופת הטיפול  הפרטני, אור בהחלט הציגה יכולות לנהל את התגובות האימפולסיביות שלה, האי שקט פחתו באופן משמעותי ואור הצליחה להתמודד עם מגוון מצבי תסכול .
לאור השגת המטרות התוך אישיות של אור והשיפור הניכר במסגרת המשפחתית, הוחלט לשלב את אור בטיפול קבוצתי שתאפשר לה להמשיך את המיומנויות הרגשיות וההתנהגויות מול קבוצה.
אור משולבת במסגרת זו כבר למעלה משנה וכיום מציגה ביטחון עצמי, יכולת לבטא את עצמה במקביל מציגה יכולת לפעול עפ"י כללים וחוקים, במצבי תחרות גם כשאינה מנצחת, יוזמת, יכולת לבטא את רצונותיה לעיתים עם תיווך מינימלי ולעיתים ללא תיווך.
כל זה לא היה קורה לולא הקשר ההדוק שנוצר בין אור לתמי ודגנית אשר כיוונו, ייעצו ועזרו לאור במצוקותיה השונות ובמקביל היכולת שלהן לראות את החלקים החיובים שבה , מההתחלה נחשפנו ליסודיות ומקצועיות רבה.
ובהזדמנות זו נאמר תודה ענקית בשמנו ובשם אור.

טלי ואילן גרמה ההורים של אור  טיפול דיאדי נובמבר 2016

סדנא חוויתית לנשים אחרי לידה שמחפשות פעילות כיפית עם הבייבי. זמן איכות אמיתי תוך כדי העצמה ותנועה!! בנוסף מתקיים מפגש חברתי עם יולדות וקבלת טיפים וליווי מקצועי מצוות המרכז. שווה ומומלץ בהחלט.

נטלי אמא של עמנואל, ריקודיאדה יוני 2016

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

אחרי הלידה כל שרציתי הוא לבלות עם בני. ממש לא רציתי להשאיר אותו עם אף אחד. מאידך, מאוד רציתי לחזור לפעילות גופנית, ולהשיב לגופי את החיוניות שהיתה לו. חברה המליצה לי על הריקודיאדה.  זו היתה המתנה שלי לעצמי!
פעם בשבוע הגענו בני ואני לשעה של כיף משותף. רקדנו ביחד, התפתחנו ביחד ובילינו שעה של כיף משותפת. אני חיזקתי את הגוף והוא פיתח את המוטוריקה. היינו קבוצה אינטימית ומכילה. נועה הרקידה אותנו ולימדה תרגילים שאפשר לעשות גם בבית, ודגנית נתנה ליווי התפתחותי, נתנה קונטקסט, ייעצה והרגיעה. לא הפסדנו אף מפגש, היה לנו כיף - הוא לא הפסיק לצחוק ואני לא הפסקתי לחייך. אני יודעת מה אעשה בחופשת הלידה הבאה. ממליצה בחום!

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

טלי מיהוד ריקודיאדה יולי 2016

השתתפתי בריקודיאדה של נועה ודגנית  עם הקטנה שלי הבכורה כשהייתה בת חודשיים. התאהבתי בחוג ובמדריכות! השיעור משלב ספורט ותנועה ואינטראקציה מיוחדת  עם התינוקות. השיעור מקצועי מושקע וכל שיעור בו הוא קונספט שונה וייחודי כך שתמיד מגוון ומפתיע, ותמיד- עובדים על הגוף לצד זמן איכות עם הקטנטנים. ממש ממש ממליצה לנסות למי שאוהבת להתעמל, לרקוד או פשוט רוצה לחזור להרגיש שעושה משהו בשביל הגוף. וגם מי שלא בכושר או לא רקדה מעולם, זה המקום להתחיל בו אם פתאום מתחשק לעשות משהו חדש.
לנועה ודגנית ידע עד השמיים! השילוב בין תחומי הידע של כל אחת, המקצועיות  והנועם והכייף שמשרות, נותן במה לשאלות וסוגיות התפתחותיות שמעסיקות ביום יום בגידול התינוקות. 
לנו הייתה חוויה נהדרת ואין ספק שאחזור עם הילד הבא.

עליזה משוהם ריקודיאדה יוני 2016

כאמא חדשה חיפשתי מידע ופעילות משותפת עם ביתי. במרכז נגר לידנבאום מצאתי שתי נשים מקצועיות, נעימות, מרגיעות והכי חשוב קיבלתי את הכלים והידע שכל כך רציתי. תודה על מפגשי לווי התפתחותי באווירה ביתית וחמה. 

רעות אמא של ליאן דרך החושים יולי 2016

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

אחר לידת בתי הבכורה קיבלתי מתנה ונפל בחלקי להשתתף בסדנא מיוחדת וקסומה שבין היתר נגעה בכל נושא עיסוי תינוקות.
עד אותו רגע לא היה לי מושג שעיסוי, לתינוקות בפרט, יכול להיות כלי תקשורתי ודרך התחברות נוספת עם התינוקת שלי.
במהלך המפגשים למדתי ורכשתי כלים איך אני יכולה לתקשר עם התינוקת שלי עוד לפני הופעת מילים וחיוויים אחרים ויותר מכך איך אני יכולה להרגיע אותה ולהינות מעוד סוג מיוחד של זמן איכות רק שלי ושלה.
ממליצה בחום על הסדנא העטסקת בעיסוי תינוקות, זה פתח לי עולם שלם של חיבור והבנה עם התינוקת שלי!!

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

שירן אמא של עמנואל קשר המגע מאי 2015