מי אנחנו

בחרנו להקים את המרכז שלנו אחרי שנות ניסיון רבות במסגרות טיפוליות וחינוכיות מגוונות. רצינו ליצור מקום שיצליח להעניק את המענה המקצועי והעוטף ביותר כפי שהיינו רוצות עבור המשפחות שלנו. אנו פועלות מתוך אמונה עמוקה שבכל אדם טמונים יכולות וכוחות שאינו תמיד מודע לקיומם ויודע להשתמש בהם למיצוי העצמי המלא שלו ולהתמודדות עם אתגרי החיים. תפקידינו הוא לצאת עם האדם למסע משותף שבו נזהה את המוקדים לחיזוק, ונבנה עמו את המענה האישי הייחודי לו הוא זקוק עד שיפרוש כנפיים. בכל פעילות במרכז ומול כל דמות מקצועית תמיד יוביל השילוב המנצח של מקצועיות ללא פשרות לצד חווייה אנושית תומכת ועוטפת".

דגנית נגר

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

דגנית נגר, מרפאה בעיסוק B.O.T עם התמחות התפתחותית בילדים ותינוקות, בעלת ניסיון עשיר במערך התפתחות הילד והחינוך המיוחד

לרבות ילדים על ספקטרום האוטיזם.

מלווה התפתחותית בשיטת ד"ר שלהב

ומדריכת עיסוי תינוקות מטעם הארגון הבינלאומי.

מרצה, מדריכת סטודנטים, אנשי טיפול וגננות.

+

תמי לינדנבאום

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

תמי לינדנבאום, עובדת סוציאלית קלינית M.S.W עם התמחות בטיפול רגשי בילדים, ובהוריהם, טיפול דיאדי, קבוצתי, וזוגי משפחתי. בעלת ניסיון רב שנים במערך התפתחות הילד ומערכת הבריאות. מרצה ומדריכת סטודנטים, אנשי טיפול מורות וגננות.

ליאת בן-דוד

ליאת.jpeg

ליאת בן דוד, מטפלת במוסיקה M.A לאחר לימודי פסיכולוגיה בתואר הראשון, בוגרת תואר שני בטיפול במוסיקה מאוניברסיטת חיפה.
מתמחה בטיפול רגשי בילדים, ליווי וטיפול הורי.
בעלת ניסיון בטיפול בילדים עם מגוון קשיים רגשיים-התנהגותיים כמו כן בטיפול עם ילדים על הרצף האוטיסטי.

+

יעל ניסנבאום

יעל.jpg

יעל ניסנבאום, עובדת סוציאלית קלינית M.S.W  עם התמחות בטיפול בילדים ובני נוער, מדריכת סטודנטים. בעלת ניסיון בטיפול רגשי בילדים, טיפול הורי, טיפול דיאדי, הדרכת אנשי חינוך, טיפול בשעת משבר והדרכה קבוצתית. בעלת ידע וניסיון קליני בעבודה עם ילדים על הספקטרום.

שימרית לוי-כפיר

תמי לינדנבאום | מרכז נגר לינדנבאום

מורה למחול ותנועה, B.ed בוגרת מכללת סמינר הקיבוצים. מדריכה לליווי והעשרה התפתחותית לתינוקות  והוריהם, מוסמכת בשיטתה של ד"ר   שלהב Child’Space.

בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער בתחום המחול והתנועה כמורה ורכזת מגמה במסגרות חינוכיות שונות. כיום עוסקת בליווי והעשרה התפתחותית לתינוקות ופעוטות במעונות יום. 

+

דניאל אסא סטוצ'ינר

1553515840489.jpg

דניאל סטוצינר (אסא), קלינאית תקשורת, בוגרת החוג להפרעות בתקשורת בקריה האקדמית אונו. מתמחה בטיפול תקשורת, שפה ודיבור בילדים בגיל הרך (0-6). בעלת ניסיון בטיפול וליווי הורים לילדים על הרצף האוטיסטי, ילדים עם לקות בשמיעה ולקויות שפה והיגוי.

הצטרפו לרשימת הדיוור שלנו